عقارات للبيع في ريجينتس بارك

164 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٥٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بموقع متميز في مشروع Regents Park

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٨١٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ريجينتس بارك

    The Broker EG logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر دوبلكس 288م بحري باطلالة مميزه استلام 2028

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالمطبخ والتتكييفات في ريجنتس بارك

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن ٣ غرف بالمطبخ والتكييفات ريجنتس بارك

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ريجينس بارك بسعر مميز

    Next Door Consultancy logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه باقل من سعر الشركه استلام فورى

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٢٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش بالكامل بالتكيفات - بالمطبخ -موقع مميز جدا

    Edge Real Estates logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٣٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3 غرف فيو لاند سكيب علي بحيره في التجمع

    TREX logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل مع اجهزة المطبخ والتكييفات

    Spade consultancy logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ريجينتس بارك متشطبة مع تكييفات ومطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة نصف مفروشة ١٤٠م للبيع | ريجينتس بارك

    Circle Realestate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن مطبخ وتكييفات للبيع في ريجنتس بارك

    Treasure Real estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بالتكيفات والمطبخ بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٦٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لبيع شقه 140 م متشطبه فى قلب جولدن سكوير

    Gaby's Homes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة مفتوحة وسعر مميز

    Gaby's Homes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ريجنتس بارك تشطيب كامل مع التكييفات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الاندلس امام ماونتن فيو

    AMG. logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالأندلس بالتجمع استلام فوري بالعداد

    AMG. logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر بحرى و متشطب بإطلالة على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٩٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٨٨ متر بكمبوند ريچنتس بارك

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل تشطيب بكمبوند ريجنسي بارك

    Gold Routes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحدسقه جاهزه للسكن بكمبوند ريجنتس بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن تشطيب كامل في ريجنتس بارك

    Redefine logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٧٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة على البحيرة للبيع في ريجنتس بارك

    Redefine logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٣ متر مربع

    ٩٨٬٧١٢ جنيه/متر مربع