عقارات للبيع في امتداد المستثمرين الشمالية

366 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل استاند الون في water way vills بافضل لوكشن

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦١٤ متر مربع

    ١١٤٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ديار بارك توين هاوس للبيع على بحيرة بأقل سعر وتفاو

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع فيلا ريسيل متشطبة 568م زيزينيا جاردنز

    Property Hills  One logo image

    زيزينيا جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٦٦ متر مربع

    ٤٣٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو لاند سكيب باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 380 م متشطبة للبيع في Seasons استلام فوري

    AK Circle logo image

    سيزونز ريزيدنس, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • سيزونز ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,امتداد المستثمرين الشمالية,سيزونز ريزيدنس
  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ستاندالون في التجمع متشطبة موقع مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فوري بسعر لقطة في بيلاجيو

    IRTKAZ logo image

5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف جاردينيا ١ ١٨٠م نصف تشطيب

    شركة البحيري جروب logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاردينيا هايتس 2 3 غرف تشطيب كامل

    شركة البحيري جروب logo image

3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو حمام السباحه فيلا في واتر واي بموقع مميز

    Conquer Properties logo image

5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا في موقع متميز

    Homy Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلاجيو توين هاوس يطل على ليك مباشرة بسعر السوق بيع

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    ديار, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالتقسيط في جاردينيا سبرنجز

    Akar Town Real Estate logo image

5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 500متر بموقع مميز للبيع في ديار اركو

    Akar Town Real Estate logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل للبيع في ديار بارك

    Properties-Today.com logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ​​للبيع ديار بارك القاهرة الجديدة

    Properties-Today.com logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين باتيو 3 برايم لوكيشن باقل سعر ---------------

    Spade consultancy logo image

    الباتيو 3, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧١٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع نص تشطيب بموقع متميز و أقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٦٥٩ متر مربع

    ١٠٨٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا B في واتر واي للبيع استلام فوري علي البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارخص سعر في السوق فيلا في بيلاجيو في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

6

    6

    ٤٧٥ متر مربع

    ٨٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ديار بارك بفيو مفتوح - قرب الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة لقطة للبيع في Zizinia Gardens بأقل سعر

    Sonic For Real-Estate logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن مصر الأندلس – غرب الجامعات – التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

    سكن, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الباتيو ٣ في فيو علي جنينه كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع