عقارات للبيع في جاردينيا سبرنجز

37 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور كامل بخصوصية تامة في جاردينا هايتس

    Next Door Consultancy logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – جاردينيا سبرنجز فرصة نادرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٧٣٥ متر مربع

    ٩١٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند حكايات التجمع الخامس

    متصدر

    El Hady Real Estate Investment logo image

3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م جاردينيا هايتس استلام فوري

    شركة البحيري جروب logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م متشطبة دور أول بجاردينيا هايتس للبيع

    Scout Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردنيا هايتس3 ڤيو خلفي علي محور محمد نجيب

    AMG. logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس مع مسبح خاص استلام فوري بتشطيب فاخر

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز جدا| فيلا مستقلة 750م ببدروم |بسعر لقطة

    TPV logo image

4

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف جاردينيا ١ ١٨٠م نصف تشطيب

    شركة البحيري جروب logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاردينيا هايتس 2 3 غرف تشطيب كامل

    شركة البحيري جروب logo image

3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالتقسيط في جاردينيا سبرنجز

    Akar Town Real Estate logo image

5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بحمام سباحة للبيع في جاردينيا سبرنجز

    Akar Town Real Estate logo image

4

    5

    ٧٣٠ متر مربع

    ٨٧٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاردينيا هايتس 2 غرف 120م بسعر مميز

    شركة البحيري جروب logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردنيا هايتس 1 شقة امامية

    شركة البحيري جروب logo image

3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا 1100 متر للبيع في جاردينيا سبرنجز

    Akar Town Real Estate logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 760 متر للبيع في جاردينيا سبرنجز

    Akar Town Real Estate logo image

3

    4

    ٧٦٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م تشطيب ألترا سوبر لوكس في جاردينيا هايتس

    Al Ofok Investment logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاني نمره من محور محمد نجيب وخطوات من بنزينه ola

    AMG. logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    سطح

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف مبني علي المساحه بالكامل فجاردنيا هايتس 1 حرف

    AMG. logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بحمام سباحة للبيع في جاردينيا سبرنجز

    Akar Town Real Estate logo image

4

    5

    ٨٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردينيا سبرينجز، موقع مميز جداً بحري، تشطيب كامل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٥٥٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز قريب من الخدمات في جاردينيا هايتس3 حرف ح

    AMG. logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٦١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة ارضي جرواند للبيع في جاردينيا هايتس

    The Polygon logo image

2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع خلفي عماره دبل فيس في جاردنيا هايتس2

    AMG. logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوبر لوكس جاردينيا 3هايتس قريبه من محور محمد نجيب

    AMG. logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

2