عقارات للبيع في النرجس, صفحة 18

460 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع في النرجس عمارات قرب مستشفي الجوي

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع – النرجس 6 | دور كامل

    Better Estate Investment logo image

    النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الاندلس التجمع الخامس استلام فورى

    إبداع logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع بالمطبخ في النرجس 1 قرب مستشفي الجوي

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع بيرم التونسي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في النرجس عمارات قرب مستشفي الجوي

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع في النرجس عمارات في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس عمارات قرب مستشفي الجوي

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع في النرجس 6 قرب كايرو فيستيفال

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع دكتور علي مشرفة, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتكييفات في النرجس عمارات قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع في النرجس عمارات في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥١ متر مربع

    ٣٥٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالنرجس فيو جاردن

    The Map Investments logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس عمارات بموقع مميز وفيو جاردن

    The Map Investments logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة175م للبيع-النرجس عمارات-التجمع الخامس–سوبرلوكس

    Next Level Properties logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع في النرجس 5

    Elshams Real Estate logo image

    شارع علي شعراوي, النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه رائعه للبيع موقع ونشطيب متميز بسعر مناسب جدا

    ElGammal real estate logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في النرجس الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م في النرجس عمارات – التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لامتلاك شقة مميزة في عمارات النرجس

    Better Estate Investment logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس الترا سوبر لوكس للبيع في النرجس 8

    Better Estate Investment logo image

    النرجس 8, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس =النرجس ٣ - القاهره الجديده

    Remax Today logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٦٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في عمارات النرجس حديقة خاصة 158م

    Bond & Key logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٣٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    220م شقة للبيع بالنرجس فيلات علي جاردن نصف تشطيب

    Find Real Estate logo image

    ميدان المخزنجي, النرجس 8, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في النرجس فيلات 4 – التجمع الخ

    Better Estate Investment logo image

    النرجس 4, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فسيحه 350 متر للبيع فيو مفتوح غير مجروح تماما

    النرجس 4, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للسكن الراقي في قلب النرجس 4

    Better Estate Investment logo image

    النرجس 4, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع