عقارات للبيع في النرجس, صفحة 15

460 عقارات أخرى
  • 17

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مفروش بالكامل مع حديقة خاصة وموقف في النرجس

    Capital Lords Real Estate logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت للبيع في النرجس 3 فيلات بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع بالنرجس الجديدة – استلام فوري

    Al Ofok Investment logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    دوبلكس

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 245م بجاردن للبيع – الأندلس

    Al Ofok Investment logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس النرجس فيلات 4

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في النرجس عمارات - استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240متر الترا سوبر لوكس بالنرجس 3 – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م للبيع في النرجس الجديدة – استلام 18 شهر

    Al Ofok Investment logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 2

    قطعة أرض

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزة للبيع -ارض بالنرجس الجديدة مرحلة 8

    Aqar Share logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع 240متر في النرجس 3 فيلات

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطة بالنرجس عمارات الترا سوبر لوكس

    Al-Bahrawy Developments logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    طابق كامل

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور كامل للبيع بالنرجس 6 في أرقى مناطق التجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع دكتور علي مشرفة, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٤١٬٠٠٠ جنيه

    145م شقة للبيع بالنرجس الجديدة دور ارضي بحديقة 35م

    Find Real Estate logo image

    محور طلعت حرب, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالنرجس 4 فيو وايد جاردن مميز جداً

    Chances Real Estate logo image

    شارع واصف غالي باشا, النرجس 4, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في النرجس عمارات – التجمع

    Chances Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالنرجس عمارات بالقرب من فاطمه الشاربتلي وال90

    Aqar Share logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقنك فى النرجس 6 فى التجمع الخامس

    Chances Real Estate logo image

    شارع عمر مكرم, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك للبيع في النرجس 2 - بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس سوبر لوكس للبيع في النرجس 6 – التجمع

    Chances Real Estate logo image

5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس موقع مميز اسانسير/النرجس

    Home Destination logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في عمارات النرجس - النرجس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    قطعة أرض

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قطعة ارض 763 متر بالنرجس الجديدة لوكيشن مميز

    Aqar Share logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٧٦٣ متر مربع

    ٦٥٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    سطح

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في النرجس عمارات – التجمع

    Chances Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٨٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع متشطب كامل بالتكيفات 860 متر

    ERE logo image

    الديار, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٨٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في النرجس عمارات – التجمع الخامس الموقع

    sms for RealEstate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في النرجس 2 فيلات – التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع