عقارات للبيع في النرجس الجديدة, صفحة 6

131 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م واجهة بالكامل خطوات من الجامعة الألمانية

    بيتي للمقاولات logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى النرجس الجديده بموقع مميز جدا

    إبداع logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري النرجس الجديده بجوار الجامعه الالمانيه

    Al-Bahrawy Developments logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م أرضى بانوراما خطوات لل GUC

    بيتي للمقاولات logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع – النرجس الجديدة | القاهرة

    Better Estate Investment logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب للبيع في النرجس الجديده

    Better Estate Investment logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع