عقارات للبيع في ريفير وواك

17 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند ريفير واك مباني 735 متر

    The Broker EG logo image

    ريفير وواك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نصف تشطيب جاهزة للسكن بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٧٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر و موقع مميز امتلك توين هاوس في لانوفا فيستا

    TPV logo image

4

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فرصة فيلا مستقله بفيو علي البحيره - باقل سعر

    TPV logo image

5

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز جدا علي البحيرة فيلا مستقلة750م باقل سعر

    TPV logo image

4

    3

    ٧٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بسعر مميز في River Walk

4

    4

    ٧٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا مستقلة للبيع في ريفير ووك

    Akar Town Real Estate logo image

4

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بافضل سعر اكبر فيلا مستقلة 750م للبيع في ريفر ووك

    TPV logo image

4

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز جدا | فيلا مستقلة للبيع | بسعر لقطة

    TPV logo image

5

    4

    ٧٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بمساحة كبيرة للبيع في ريفر ووك مميزه

    Capital Lords Real Estate logo image

4

    4

    ٧٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية | فيلا مستقلة للبيع بسعر لقطة

    Next Door Consultancy logo image

4

    4

    ٧٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بدروم +أرضي+ أول+ رووف فى ريفر ووك موقع مميز

    Do estate logo image

4

    4

    ٧٣٥ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ريفر ووك – جاهزة للاستلام

    Beltone logo image

4

    4

    ٧٣٥ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ريفر ووك (وادي دجلة) 4 غرف نوم

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٧٣٥ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع بسعر مميز في ريفر واك

    El Kateb Real Estate logo image

4

    4

    ٧٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 735 م في ريفرووك امام واتر واي استلام فوري

    Waystar Investment logo image

4

    4

    ٧٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمبوند ريفروواك -القاهرة الجديدة

    ElGammal real estate logo image

4

    3

    ٥٥٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٥٧ جنيه/متر مربع