عقارات للبيع في المستثمرين الجنوبية, صفحة 26

1,507 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب فاخر وفرش مميزة غرفتين نوم .

    Country For Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاليريا مون فالي بنتهاوس متشطب بالكامل- موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي جاردن متشطبة كمبوند90 أفينيو التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بحديقه متشطب استلام فوري في 90 افينيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٧٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاليريا مون فالي – تشطيب فاخر

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاليريا مون فالي - باقل من سعر السوق

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م سوبر لوكس المستثمرين الجنوبية 2

    Envigo Real Estate logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225م سوبر لوكس المستثمرين الجنوبية

    Envigo Real Estate logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٣٩٩٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس نص مفروش بيع فيلدج جيت بالم هيلز

    Horizon Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٩٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطة استلام فوري باقل سعر و بمقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 300م فوري بتشطيب فاخر بمسبح خاص وفيو مائي

    Aqar Misr logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 متر في كمبوند جاليريا مون فالي

    Aqar Misr logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جاليريا مون فالي تشطيب راقي

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في Retaj Compound بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    ريتاج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٢٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مشروع دبليو سيجنتشر أوبن فيو بنظام التقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٠٤٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في افنيو ٩٠-إطلالة على المسبح

    East wing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلام فوري في قلب التجمع شقة175م بمقدم4.3M وتقسيط

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فورى بسعر جيد لسرعة البيع 90 avnue

    Homy Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه مفروش للبيع كمبوند فيلدج جيت

    Horizon Estate logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥١٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيلات الدفاع الوطنى المستثمرين الجنوبيه

    Grey Parrot Realty logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس

    ميدتاون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 173م للبيع جاليريا مون فالي

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٠٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في جاليريا مون فالي متشطب بالكامل

    views investment logo image

3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل اطلالة- مباشر علي حمام السباحة - تشطيب مميز

    Three in one Investment logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٧١٬٢١٤ جنيه

    شقة 130م استلام فوري بمليون.300 مقدم او كاش 8مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع