عقارات للبيع في القطامية, صفحة 8

2,065 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في كمبوند قطامية جاردينز

    Chances Real Estate logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٩٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٣٣٬١٩٠ جنيه

    شقة 124 متر للبيع فى كمبوند ذا بروكس بأقل سعر

    TREX logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في القطامية هايتس — سكن النخبة والفخامة

    Smart Home logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس غرب الجولف

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز - فيلا مستقلة للبيع صف أول على الجولف

    متصدر

    Blu Real Estate Marketing logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في القطامية كمبوند وان قطامية

    شركة البحيري جروب logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٤٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند غرب الجولف

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة، نص تشطيب ، استلام فوري موقع مميز

    Selective logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٩٤م قطاميه جيت بسعر مميز لسرعه البيع

    Homes Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شفة 125م بكمبوند وان قطامية بجوار كارفور المعادي

    Homes Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م كومبلكس قطامية جيت استلام فورى بسعر مميز

    متصدر

    Homes Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م بكمبوند وان قطامية بجوار كارفور المعادي

    Homes Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل231م فيو جاردن استلام فوري تقسيمه مميزه

    MRG Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة – غرب الجولف اكستنشن، القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة – غرب الجولف اكستنشن، القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بدروم بحمام سباحة وحديقة خاصة – للبيع

    Property Network logo image

3

    2

    ٣٢٦ متر مربع

    ٢٤٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 137 متر بوان قطاميه فيو امامي تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 120متر ب وان قطاميه بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بحمام سباحة للبيع في قطامية ديونز

    Hodoud for Real Estate logo image

6

    6

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٨٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحمام سباحة للبيع في قطاميه جاردينز

    Hodoud for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا مستقلة 1000 متر للبيع في لا ريف

    Akar Town Real Estate logo image

    لا ريف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز تاون كورنر للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

4

    4

    ٦٦٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين بموقع مميز للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

4

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 780 متر للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

5

    7

    ٧٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع