عقارات للبيع في بارون سيتي

28 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند البارون على الدائرى-سوبر لوكس

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البارون على الدائري 3 غرف و3 ح

    Chances Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٢٥٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى البارون سيتى دور متكرر فيو جاردن

    Chances Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة على الدائري – البارون سيتي

    Chances Real Estate logo image

3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن شقة مميزة للبيع بكمبوند البارون دائري

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البارون – دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند البارون سيتي علي الطريق الدائري

    Ring Road Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٧٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البارون سيتي بسعر لقطة

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (فيو علي جارن) في كمبوند البارون سيتي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي المفتاح في كمبوند البارون سيتي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة الراقي – شقة للبيع في كمبوند البارون

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك للبيع في كمبوند البارون سيتي بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٧٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بدائري المعادي بأنتظارك كمبوند البارون سيتي

    Chances Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن في البارون سيتي موقع مميز بالمعادي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٣٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البارون سيتي -دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٠٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة للبيع في كمبوند البارون

    Chances Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في قلب المعادي كمبوند البارون

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب دائري المعادي – نصف تشطيب البارون سيتي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بكمبوند البارون سيتى المعادى

    Chances Real Estate logo image

4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في البارون سيتي بأنتظارك دائري المعادي الآن

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند البارون سيتى على دائرى المعادى

    Chances Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢٨٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر السوق بكمبوند البارون دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة راقية في كمبوند البارون بالمعادي الآن !!

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الرفاهية وامتلك شقة راقية في كمبوند البارون

    Chances Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمباوند البارون سيتى 185م الترا لوكس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

2