عقارات للبيع في الرحاب, صفحة 36

970 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب 2 – أرضي بحديقة خاصة

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع ابو بكر الصديق, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦١٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاردن مميز -بدون تشطيب - استلام فورى

    Selective logo image

    شارع ابن سينا, الرحاب المرحلة السادسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الرحاب شقة غرفتين متشطبة بالفرش

    Waystar Investment logo image

    شارع نجيب الريحاني, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 146م بافضل مراحل الرحاب مرحلة الرابعه

    الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 112م بجاردن 60م 3 غرف و3حمام تشطيب شركه

    ST.John Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينة الرحاب| مفروشة بالكامل

    Beltone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٣٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا تشطيب هاي إند بموقع مميز في الرحاب

    Feeds logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لامتلاك فيلا منفصله في الرحاب 2 بدون تشطيب

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٣٧ متر مربع

    ٩١٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شهور +10س تقسيط شقة ع السويس مباشرة متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقق فندقية

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية راقية – كمبينسكي إيدن الرحاب

    Good Deals logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٤٣٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ارضي بحديقه كبيرة بالرحاب 90م للبيع كاش

    HA Group Rehab logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في الرحاب م129 قرب مول الرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع يوسف السباعي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٧٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصري | تاون هاوس للبيع في الرحاب – موقع استثنائي

    Town Home Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الرحاب 7 – أمام السوق القديم والمولات

    Al Maz Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينة الرحاب مساحه ٩٠ متر

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر لقطه لسرعه البيع بالرحاب1نموذج B

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب 2 بالقرب من الرحاب هيلز

    Utopia logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الرحاب

    Al Ofok Investment logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الرحاب

    Al Ofok Investment logo image

    شارع موسي ابن نصير, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الرحاب 89م، أمام النادي، دور أول بحري.

    Home Approach logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٨٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة90م بالرحاب بالمرحلة الخامسة سعر لقطة

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بالرحاب 130 – قريب بوابة 4

    Al Maz Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكييفات بالرحاب مجموعة 81

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاضية للبيع بالرحاب مجموعة 100 قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

4

    4

    ٨٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بالرحاب مجموعة 48 – موقع مميز

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع ام كلثوم, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع