عقارات للبيع في ميفيدا, صفحة 43

1,743 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع فى كمبوند ميفيدا

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3غرف بتشطيب عالي الجودة في ميفيدا

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو لاند سكيب اقل سعر في ميفيدا تشطيب مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة متاحه للبيع داخل كمبوند ميفيدا

    Ninety Two logo image

6

    6

    ٤٠٩ متر مربع

    ٢١٥٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر أقل من سعر السوق في موقع متميز في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٤٠٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 4 غرف متشطبة في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٠٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه ومتشطبه في موقع مميز اقل سعر في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر أقل من سعر السوق موقع مميز ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب باقل سعر فالسوق بحري بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون أستلام فــــــــــــوري بالاجهزة أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يلا مستقلة ريسيل 568 متر في كمبوند مفيدا 4 غرف

    Property Hills  One logo image

3

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس 320م تشطيب كامل بالمطبخ والتكيفات

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 356م موقع متميز جدا متشطبة في ميفيدا

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٥٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في ميفيدا | بالتكييفات | حديقة خاصة

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بالتقسيط استلام فوري بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٩٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 148 متر للبيع في ميفيدا -اعمار

    I-Zone logo image

2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب راقي برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل جاهز للسكن بموقع متميز في cfc

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩١٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل جاهزه للسكن بموقع متميز التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه جاهزه للسكن بموقع متميز في cfc

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩١٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهزه للسكن بموقع متميبز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه جاهزه للسكن بموقع متميز في cfc

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحديقه خاصه جاهز للسكن بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ٩٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه تشطيب راقي بأرقي موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في الماركت تاون هاوس للبيع في ميفيدا

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع