عقارات للبيع في ليك فيو, صفحة 10

236 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ,ليك فيو التحمع الخامس بحمام سباحة خاص

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو افضل موقع مميز في الكمبوند

    ElGammal real estate logo image

6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ليك فيو موقع و تشطيب شديد التميز

    ElGammal real estate logo image

5

    6

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب مميز سمارت هوم بسعر مغري لسرعه البيع

    Merak Real Estate logo image

4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن مفروشة للبيع في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 5غرف+حمام سباحه خاص في ليك فيو بتقسيط

    Merak Real Estate logo image

5

    7+

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش مودرن للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    ERE logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل وعلى اطول فترة سداد فى التجمع

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا جاهزة للا ٥ غرف موقع مميز في ليك فيو.

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

5

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو فاخرة جداً و مفروشة بالكامل

    Premises logo image

6

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٢٣٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو لاند سكاب متشطبه بالكامل في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع