عقارات للبيع في فاونتين بارك

15 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا تشطيب كامل في الجولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٨ متر مربع

    ٦٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا متشطبة بالكامل 550م للبيع -افضل فرصة

    TPV logo image

5

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هوس متشطب كومبوند fountain park

4

    4

    ٤٧٣ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بجاردن استلام فوري و فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٩٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب لوكس بالفرش بكمبوند فاونتن بارك

    Eastmark logo image

4

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 977 متر بموقع مميز للبيع في فاونتن بارك

    Akar Town Real Estate logo image

4

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا تشطيب كامل في الجولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٧٨ متر مربع

    ٦٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاونتن بارك-سبيشيال ستاندالون990م بموقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

5

    6

    ٩٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بكمبوند فاونتن بارك

    Re/Max IBuild logo image

3

    3

    ٣٧٨ متر مربع

    ٦٨٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع كمبوند فاونتن بارك التجمع خامس

    Arabia For Real estate logo image

4

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في فاونتن بارك – | مساحة 977 متر

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ٨٣٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | فاونتن بارك | جولدن سكوير

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

6

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في فاونتن بارك - التجمع جولدن سكوير

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في فاونتن بارك التجمع الخامس بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة فاونتن بارك - التجمع الخامس بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع