عقارات للبيع في سيفورا هايتس, صفحة 2

80 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان بأقل سعر بالتجمع بجوارAUCقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز متشطبة واستلام فورى -سيفورا هايتس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم لفترة محدودة شقة 240م في التجمع الخامس فوري

    Aqar Misr logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري لقطه بجوار AUC بالتجمع بقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري دقايق من الجامعه الامريكيه بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 225م مع جاردن 22م بمقدم 10% وتقسيط 8 سنوات

    Creative Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس 250م استلام فوري ف التجمع

    Creative Real Estate logo image

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو الفيلات 3 نوم تشطيب الترا لوكس بالحراج

    West Field logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩١٦٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة متشطبة بجوار AUC بالتجمع قسط10 سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان بأقل سعر بالتجمع الخامس+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة 3نوم بالتجمع بأقل سعر وتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديق فاخرة للبيع - Sephora Heights –بسعر مغرى

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف جاهز للسكن بسعر لقطه بالتجمع وقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجوار هايد بارك بالتجمع بتقسيط 10س

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    عاين وأستلم شقتك بأميز لوكيشن بجوارAUC+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري دقايق من الـ 90 بقسط10سنين بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع في كمبوند سيفورا هايتس بالتجمع

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب سوبر لوكس بالقرب من 90 و الامريكية

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة بجاردن بالتجمع الخامس بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب سوبر لوكس بالقرب من 90 و الامريكية

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٨٢٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري متشطبة بالكامل بالمطبخ والتكيفات تقسيط

    Selective logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٠٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 250م لقطه استلام فوري بالتجمع بالقرب من AUC

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب سوبر لوكس بالقرب من 90 و الامريكية

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة 2نوم بالتجمع بأقل سعر وتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع Sephora Heights Compound بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع