عقارات للبيع في شارع التسعين, صفحة 9

606 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة فيلا بمساحة ضخمة للبيع في ديار المخابرا

    Aqarpedia For Resale logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٨٤٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن سوبر لوكس للبيع في ادريس ايست

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٢٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في كمبوند ادرس ايست

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ادريس ايست بجوار اي ستي

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كامل التشطيب في واتر واي - ذا فيوز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك من لافيستا استلام فوري 15,580,000 بالتقسيط

    Property Hills... logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة 3 غرف اقساط 12 سنه بمقدم650 الف

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف علي فيو رائع | جاهزه للسكن بالتقسيط

    Merak Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة و بجيم خاص و جاكوزي في التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٩٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه متشطبه بالكامل - جاهزه للسكن

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبه بالكامل خلال ٦ شهور بمقدم ١،٦

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ متر تشطيب كامل - موقع متميز - تسليم ٦شهور

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه بالكامل - تسليم ٦ شهور بالتقسيط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي كمبوند ذا ادرس ايست التجمع الخامس

    Best Deal For Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كمبوند ذا ادرس ايست التجمع الخامس

    Best Deal For Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في كمبوند ذا ادريس ايست بالتجمع5

    Al Maz Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب خصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالتكيفات في ديار المخابرات بسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

7

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وتر واي-شقة198م الترا سوبر لوكس دايركت علي البحيرة

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا فيو وتر واي-شقة217م بجاردن 35م الترا سوبر لوكس

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٦٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٠٢٬٩٦٩ جنيه

    شقه 199م فيو خيالي علي landscape متشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ١٥٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 210م للبيع Address East التجمع الخامس

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه حقيقيه للشراء تشمل الجراج والصيانه والنادى

    Gaby's Homes logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤١٬٩١٦ جنيه/متر مربع