عقارات للبيع في شارع التسعين, صفحة 8

606 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180متر استلام فوري تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٤٨٬٢٥٠ جنيه

    للبيع شقة 167استلام فوري بأميز موقع لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤١٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة 163متر تشطيب راقي باميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب خصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب خصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه تشطيب Ultra Lux مع ACs بموقع مميز !

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبه استلام فورى بفيو لاجون,متبقى اقساط

3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري و متشطبه بالكامل امام الAUC

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ببدروم للبيع في كمبوند ديار المخابرات

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ادريس ايست التجمع فوري متشطبة فيو مميز

    Compound Hekaya logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 258م في كمبوند ديار بارك - التجمع

    Top Homes Real Estate logo image

5

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ادريس ايست التجمع فوري متشطبة فيو مميز

    Compound Hekaya logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,5M + اقساط | استلام فوري | تشطيب Ultra Lux

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لن يتتكرر و استلام فوري شقه تشطيب High-End !!

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بخصم 40% 3 ادوار بأميز لوكيشن وفيو

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف استلم 110م بتشطيب كامل بقلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز جدا باقل من سعر الماركت لقطه

    All 90 logo image

5

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر ريسيل كمبوند واتراوي التجمع بجوار AUC

    clear scope logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٣٣٬٦٠٠ جنيه

    شقة ريسيل ثلاث غرف استلام فوري بتكملة اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن في ادريس بتشطيب خاص وموقع مميز

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكييفات بموقع مميز ع فيو لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٥١٬٩١٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع استلام فوري في Address East

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز متشطبة بالكييفات من واتر واي التجمع

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٣٦٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ذا ادريس ايست متشطبه بالكامل

    KAMF logo image

5

    4

    ٣١٨ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع