عقارات للبيع في شارع التسعين, صفحة 16

606 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل في واتر واي التجمع الخامس

    views investment logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بجاردن للبيع فذا فيو واتر واي استلام2027

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٩٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند واتر واي متشطبة سوبر لوكس

    views investment logo image

4

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٥٢٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بجوار بالم هيلز قسط 5سنين

    Summit Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام 3 شهور في موقع مميز بقسط ل 8 سنين

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ادريس ايست التجمع فوري متشطبة فيو مميز

    Compound Hekaya logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلابيزمنت واسانسير تشطيب حديث كمبوندديارالمخابرات

    Arabia For Real estate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٧٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بكمبوند ادريس ايست من المالك فوري

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا فيو وتر واي-شقة متشطبة 198م دايركت علي البحيرات

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة 3 غرف في ذا فيو واتري في التجمع الخامس

    Property Hills  One logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبة بفيو مميز أقل سعر في التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م في ذا فيو واتر واي التجمع الخامس قسط 9س

    Property Hills  One logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في ذا فيو واتر واي التجمع الخامس

    Property Hills  One logo image

3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ١٥٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا أدرس إيست تشطيب كامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن في ادريس بتشطيب خاص وموقع مميز

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – شقة للبيع أدرس إيست بسعر مغرى

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرى متشطبة و جاهزة للسكن في ذا أدريس إيست

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه ٣ غرف متشطب للبيع استلام فوري أدريس

    Smart Step logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦١٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الديار ريزيدنس على حمام السباحة مباشر

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه ارضي بجنينه مقدم ٤ مليون

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٥٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادريس ايست-شقه 3 غرف-متشطبه-استلام فورى

    Premises logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن للبيع جاهز للمعاينة 210 متر

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن للبيع جاهز للمعاينة 210 متر

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ادريس ايست 140م متشطبه

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ادريس ايست 140م متشطبه

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع