عقارات للبيع في مركز القاهرة الطبي

يبدو أن كل المنازل في مركز القاهرة الطبي, مدينة القاهرة الجديدة, التجمع الخامس, شارع التسعين الشمالي مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بجاردن 116م | خصم كاش + تقسيط سنة

    Step One Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بالتقسيط على 4 سنوات فيو الجولف ..

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز، آخر وحدة متاحة للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ببريفادو مدينتي بفيو بحيرات وسعر لقطة

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بالتقسيط بغرفة مربية و ليفينج فى ميست

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٩٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م نص تشطيب الاندلس العائلى 5

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوديك إيست فيو مباشر اللاندسكيب

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة متشطبه بالم هيلز التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كورنر 141متر موقع مميز بحري استلام فوري

    S signature logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ١٥٠٠م القطامية ديونز، فيو مميز علي الجولف *

    ETHOS logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع