عقارات للبيع في الحي الثاني, صفحة 2

66 عقارات أخرى
  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‏فيلا 1500 متر للبيع الحي الثاني التجمع الخامس

    Home Approach logo image

    محور طلعت حرب, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٥٤١ متر مربع

    ٧٧٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب ألترا سوبر لوكس وجاهزة للسكن الفوري بالعفش

    Better Estate Investment logo image

    شارع 70, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف مفروش للبيع في الحي الثاني فيلات في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 20, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحي التاني فيلات تاني نمره من المستشفي الجوي

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس للبيع في الحي الثاني التجمع بحمام سباحه

    Chances Real Estate logo image

3

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الحى التانى فى ارقى مناطق الاحياء

    East House logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع فيلات الاحياء في التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أرقي فيلات التجمع مساحة كبيرة تشطيب فاخر

    Next Level Properties logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Mini Compound في قلب التجمع الخامس – الحي الثاني ف

    sms for RealEstate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع استلام فوري الحي التاني موقع ممي

    El Hefny Group logo image

4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فخم في فيلا مع حمام سباحة متشطبه استلام فور

    El Hefny Group logo image

4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م نصف رووف للبيع بالحي التاني متشطب سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوش متشطب فى فيلات الحي التاني القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في الحي الثاني التجمع الخامس

    Abrag 2 logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في الحي الثاني- التجمع

    Chances Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن بتشطيب كامل مع تكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

6

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    170م نصف رووف للبيع بالحي الثاني متشطب الترا لوكس

    Find Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الحي التاني 600م - فرش تكيفات ومطبخ

    Waystar Investment logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس – واجهة أمامية

    Capital Lords Real Estate logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع في الحي الثاني بأحياء التجمع

    Chances Real Estate logo image

7+

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 264م ألترا سوبر لوكس – فيو شارع التسعين – فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٤٣٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م نص تشطيب الحى الثانى بيت الوطن

    Envigo Real Estate logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف مفروش للبيع في الحي التاني فيلات بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في الحي الثاني التجمع الخامس

    Abrag 2 logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    210م شقة للبيع بالنرجس فيلات نصف تشطيب بحري حديقة

    Find Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع