عقارات للبيع في التجمع الثالث

82 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٤ غرف استلام فوري أمام كمبوند Riviera heights

    New Avenue Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٤٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقتين من قطاميه هايتس

    Fam Egypt logo image

3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالنرجس الجديدة 3 غرف

    Scout Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٤٢٬١٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز في Jadie -ادفع مقدم صغير و قسط

    Premium Homes logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نصف تشطيب للبيع بأقل سعر في التجمع

    Key Point for real estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٥٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • جادي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٠٠٬٠٤٣ جنيه

    خطة السداد: 45
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الثالث,جادى ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 22

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لهوات المساحات الواسعة شقة 335 فى التجمع الخامس

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

3

    3

    ٣٣٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه بجوار الجامعه الامريكيه وهايد بارك

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بأفضل سعر وفيو وخصم كبير في حاله الكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع بقسط شهري 22الف بالتجمع الخامس

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في كابيتال بمساحات مميزة وحديقة

    Global Marketing Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في حي الأندلس

    Grey Parrot Realty logo image

    التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حي 3\4 علي محور جمال عبد الناصر مباشر

    D COMUNITA RE logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للاستثمار بسعر لقطه بجوار AUC بقسط8س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    امام ارابيلا بلازا | بنتهاوس ٥٠٠م للبيع

    Circle Realestate logo image

7

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع وسعر مميز غير مجروجة تشطيب حديث شيك بأسانسير

    Selective logo image

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بجاردينيا شقة 190 م متشطبه باقل سعر بلتجمع

    KMG Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم في الاندلس دقايق من هايد بارك بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٤٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 230م للبيع في الحي 3/4 موقع مميز

    Eastmark logo image

3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز علي محور جمال عبدالناصر للبيع

    Empire real estate and investment logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار هايد بارك بالتجمع بأقل سعر+قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي شقة متشطبه استلام فوري بتسهيلات بلتجمع الخامس

    KMG Real Estate logo image

3

    3

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بجوار الـ AUC بالتجمع بمقدم155ألف

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٧٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن بأقل سعر لمحبي الاستثمار بجوار AUC

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة 158م ناصية صف أول مدرسة ELS

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٦٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة متشطبة في النرجس استلام فوري بتقسيط

    KMG Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع