عقارات للبيع في سعادة

42 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع بكمبوند سعاده في التجمع الاول

    Oaks Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فى موقع مميز جدا استلام 9 شهور

    IRTKAZ logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤١٬٦٥٥٬٤٧٤ جنيه

    احجز فيلا متشطبه بالكامل واقساط تصل حتى 7 سنوات

    IRTKAZ logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس استلام قريب في كمبوند سعادة

    Falcon for Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - اقل مقدم - تسهيلات في الدفع

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٩٬٩٧٣٬٩٥٠ جنيه

    مصعد وتجهيزات مسبح - موقع مميز على مساحات خضرا

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٦٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٢٬٢٠٤٬٦١١ جنيه

    تاون هاوس كورنر إطلالة رائعة على المناظر الطبيعية

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز، بإطلالة على مناظر طبيعية

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٢٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    واجهة بحرية - موقع مميز اطلاله مفتوحة - أقل مقدم

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري - موقع مميز على البحيره دايركت - باقل مقدم

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمقدم واقساط موقع مميز في سعادة

    New Avenue Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في موقع مميز علي اللاجون في سعادة

    New Avenue Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤١ متر مربع

    ١٠٤٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حياه خاصة لاصحاب الفيلات ف كمبوند سعادة التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون 707م جاهزة للمعاينة من سعاده بسعر مميز

    Oaks Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ٧١٧ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 417م للبيع في التجمع كومباوند سعادة

    Oaks Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤١٧ متر مربع

    ١٣٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر توين هاوس 3 غرف ماستر للبيع

    Gate real estate marketing logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٨٩٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس مميز في موقع ممتاز في كمبوند سعاده

    IRTKAZ logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٦٠٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل فى موقع رائع بسعر مميز لسرعه البيع

    IRTKAZ logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سعاده التجمع بأقل سعر قسط علي 7سنين

    Oaks Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 285م في كمبوند سعادة بجوار سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP من سعادة الاماراتية فـ قلب التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٢ متر مربع

    ١٢٠٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا330م متشطبه بحمام سباحة,فيو مميز بمقدم 4 مليون

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر مميز فيو لاند سكيب & لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر - اكبر مساحة ارض وحديقة - بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٧١٧ متر مربع

    ٦٦٩٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى السوق سعاده القاهره الجديده saada

    Falcon for Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٢٨٬٩٣١ جنيه/متر مربع

2