عقارات للبيع في القطامية بلازا, صفحة 2

46 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة متشطبه بالتكيفات في قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة للبيع شقة | 245m² ع فيو مساحات خضرا راقي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في قطامية بلازا سوديك

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل في قطاميه بلازا

    ABAZA for real estate logo image

2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٩٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة 273م بفيو مفتوح للبيع-قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة متشطبه بالتكيفات في قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق - تطل علي حمام السباحه - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز في القطامية بلازا سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 155متر للبيع في قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    أحسن سعر شقة في Katameya Plaza - موقع مميز

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٢٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بموقع استثنائي في قطامية بلازا

    Next Door Consultancy logo image

3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بمساحة واسعة في قطامية بلازا سوديك

    Next Door Consultancy logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب في قطاميه بلازا سوديك التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for sale at katameya plaza new cairo

    Shield - DR3 logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Katameya Plaza – من تطوير SODIC

    Beltone logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع – كمبوند قطامية بلازا

    Al Ofok Investment logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م سوبر لوكس بقطامية بلازا

    Al Ofok Investment logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالمطبخ والتكيفات في قطاميه بلازا

    Merak Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة 273م بفيو مفتوح للبيع-قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش في كمبوند قطامية بلازا فيو مميز

    ​Cairo House Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م بجاردن 90م للبيع ريسيل - قطامية بلازا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

1