عقارات للبيع في البنفسج

488 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع متشطبه استلام فوري في البنفسج

    S signature logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع – البنفسج فيلات – التجمع الأول

    clear scope logo image

    البنفسج 4, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في البنفسج 2 – التجمع الخامس

    clear scope logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع في البنفسج فيلات – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي تشطيب سوبر لوكس بالتكيفات استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري لقطه تشطيب سوبر لوكس بالفرش استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا شيك بالبنفسج ٣ - فيو بانوراما

    D COMUNITA RE logo image

    البنفسج 3, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في لوكيشن مميز, 5 دقايق من واترواي

    Fam Egypt logo image

    شارع عمر خورشيد, البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رووف 220 م نموذج 6 استلام فوري بالعداد

    El-Nemr LTD logo image

    شارع معز الدولة, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156 م سوبر لوكس للبيع في البنفسج عمارات

    El-Nemr LTD logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن متشطبة 180 م في البنفسج 12

    El-Nemr LTD logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر مفروش بإطلالة بانورامية في البنفسج

    New Avenue Real Estate logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالبنفسج ٦ فيلات

    Grey Parrot Realty logo image

    شارع دكتور احمد عكاشة, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالبنفسج عمارات

    Grey Parrot Realty logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى في البنفسج بفيو جنينة بالقرب من ووتر واي

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الاخشيدي, البنفسج 7, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه البنفسج عمارات خطوات من كارفور لقطة جدا

    Smart Location Group logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – البنفسج 12 التجمع الأول

    Masar Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيبات فاخرة - دول اول - البنفسج عمارات

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع البنفسج 325م تشطيب كامل وفيو مفتوح رائع

    شركة البحيري جروب logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع البنفسج فيلات 250م تراس وفيو جاردن رائع

    شركة البحيري جروب logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع مميزة جدًا للبيع في فيلات البنفسج 2

    Smart Location Group logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع البنفسج 11 التجمع الخامس

    متصدر

    El Hady Real Estate Investment logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالنفسج 9 التجمع الاول

    متصدر

    El Hady Real Estate Investment logo image

    البنفسج 9, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لبيع 220م سوبر لوكس البنفسج عمارات90 الشمالى

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع