عقارات للبيع في شارع الامام زين العابدين

6 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدخل خاص لقطة حقيقية في البنفسج فيلات9

    Smart Location Group logo image

    شارع الامام زين العابدين, البنفسج 9, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدخل خاص لقطة حقيقية في البنفسج فيلات9

    Smart Location Group logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – البنفسج 9، القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في البنفسج 9 بفيو مميز على جاردن

    Chances Real Estate logo image

6

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاضي للبيع بالبنفسج 9 قرب واتر واي بالتجمع

    Al Maz Real Estate logo image

6

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس متشطب بفيلات البنفسج بالتجمع الخامس

    KMG Real Estate logo image

4

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع