عقارات للبيع في البنفسج 12

52 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 300م بجاردن 120م في البنفسج 12 فيلات

    El Hefny Group logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م للبيع البنفسج فيلات بحري موقع مميز

    M.S.K Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع في البنفسج - مسجلة بالكامل - بموقع متميز

    D COMUNITA RE logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع في البنفسج فيلات ١٢

    AMG. logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالبنفسج فيلات 4غرف -دول أول وثانى

    Scout Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م بالبنفسج 12، 3 غرف و3 حمام

    شركة البحيري جروب logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع البنفسج فيلات 4 غرف بحري

    شركة البحيري جروب logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف البنفسج 11 فيلا 185 استلام فوري 210م

    M.S.K Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق بحري للبيع في البنفسج 12 استلام فوري

    M.S.K Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور أرضي مرتفع بدون حديقة بفيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٤٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في البنفسج 12 فيلات - التجمع الخامس

    Better Estate Investment logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في البنفسج 12 - واجهة بحري بالكامل

    Better Estate Investment logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع فى حى البنفسج فيلات التجمع

    Trends Real Estate Egypt logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج فيلات12 جاهز للبيع الان

    شركة البحيري جروب logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج فيلات 11 استلام فوري

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف مميز في البنفسج فيلات Al Banafseg Villas New C

    clear scope logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية متكاملة للبيع في مصر الجديدة موقع حيوي

    Better Estate Investment logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج فيلات 11امام ارقي حديقة

    شركة البحيري جروب logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في البنفسج 12

    sms for RealEstate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    سطح

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز - دقيقه من مدرسه بدايه الدوليه

    Fam Egypt logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا دوبلكس بسلم داخلي بالنفسج فيلات ٥٠٠ م

    Zein for real estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع فيلا دوبلكس بسلم داخلي بالنفسج فيلات ٥٠٠ م

    Zein for real estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في البنفسج 12 – موقع مميز

    Eastmark logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي مع حديقه متشطب مع مطبخ في البنفسج 12

    New Avenue Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج 12 ڤيلات تطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع