عقارات للبيع في كمبوندات الشروق

2,195 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع4.950.000 أوكاش19.830.00

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢١٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم 660 الف امام مدينتي فيو جاردن

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬١٥٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أقل من سعر السوق فيو لاندسكيب مقدم واقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    متصدر

    ERMA Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة العمر باقل سعر برايم لوكيشين امام مدينتى

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • ليفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢١٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Nakheel Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ليفن

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بفيو مفتوح للبيع بأقساط 8سنوات - الجار

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3غرف متشطبة بأقساط 10 سنوات - روك وايت

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٤١٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كونر بمساحه ارض كبيره فى البروج - باقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون ٢٤٥ تشطيب كامل فيو ممتاز استلام فوري

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره وبتشطيب كامل للبيع فى كمبوند الجار

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • بالم ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٧٨٬٦٨٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بالم ايلاند

    1 - 4 غرفة

  • 19

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري 385م امام مدينتي بمقدم 15%

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٧٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة غرفتين في JBD /مقدم 500ألف تقسيط 7سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري متشطبة بالكامل المعادي فيو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٨٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري - لقطة - مقدم واقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بمقدم550 الف امام مدينتي مباشرة

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • بالنسيا الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤١١٬٠٣٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    K Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بلنسيا الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كورنر متشطب بالمطبخ و التكيفات استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس إستلام فورى 263م بالفرش كامل موقع ممتاز

    متصدر

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣١٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف شقة للبيع(بالمطبخ+التكيفات)شروق

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب فندقى 3 غرف 151م للبيع فى قلب الشروق

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١٦٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم شقة سمارت 170م ف الشروق امام كارفور

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ستيلا لوكيشن

    3 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    متصدر

    ERMA Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فوري متشطبه في البروج بخصم كبير

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 400م ألترا سوبر لوكس استلام فوري

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فى مرحلة بالكون استلام 2026

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر كاملة التشطيب للبيع ريسيل -مدينة الشروق

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • معادى فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    AGEC Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,معادى فيو

    3 - 4 غرفة