عقارات للبيع في فيفنز الشروق

31 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري فيو بحري ع البسين

    Engaz Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند فيفنز – الشروق

    Golden Vision logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند فيفينز – تقسيم عملي

    Golden Vision logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزه فيلا للبيع في فيفينز الشروق بسعر لقطة

    Golden Vision logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك توين هاوس داخل Vivens Compound

    Spade consultancy logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مميزة في كمباوند فيفنز بمدينة الشروق

    Smartex logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٦١ متر مربع

    ٦٠٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري فيو بحري ع البسين L40C

    Engaz Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للايجار توين هاوس في كمبوند فيفينس

    Pylon investment logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥١٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند فيفينس الشروق

    Pylon investment logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند فيفينس الشروق

    Pylon investment logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٠٩٬١٨٠ جنيه

    استلم فيلا فوري بـ21مليون كاش او 909,180 ربع سنوي

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٣٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٬٥١٥٬٣٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة فوري بـ21مليون كاش او مقدم 1,5 مليون

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري فيو بحري ع البسين

    Engaz Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في كمباوند فيفنز مدينة الشروق

    Smartex logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند فيفينس الشروق

    Pylon investment logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند فيفنس الشروق

    Pylon investment logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري فيو بحري ع البسين

    Engaz Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري فيو بحري ع البسين

    Engaz Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم38%شقه بمقدم486الف وفيو مميز على السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بكمبوند فيفنز الشروق تشطيب مميز

    Golden Vision logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو بحري تشطيب الترا سوبر لوكس

    Engaz Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا413م باقل من سعر السوق بسوديك تسليم2027_قسط10س

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ١٥٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع توين هاوس في كمبوند فيفينز الشروق

    Pylon investment logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥١٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بفيفز مساحة واسعة وتقسيم ذكي جداً

    Smartex logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري فيو بحري ع البسين

    Engaz Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

2