عقارات للبيع في الشروق 2000

20 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 500م بحمام سباحة ولاند سكيب بمدينة الشروق

    Creative Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٣٠٠ متر نصف تشطيب فى الشروق ٢٠٠٠

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% و اقساط 12 سنه ومقدم 2 مليون جنيه في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن تشطيب كامل مستلمة بإطلالة بانورامي

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٧٠٬٦٠٠ جنيه

    شقه151مfully finished للبيع فى كمبوند الجار الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ( اول كمبوند سمارت بالشروق ) امام كارفور

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح علي greenery شقة 170م متشطبة اقساط 15 س

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 235م فوري أرضي بحديقة خاصة 3 غرف بالشروق

    Aqar Misr logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب فاخر بحمام سباحة ف الشروق 2000

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فيلا مع جاردن متشطب في اندلس الشروق 1

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٢ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله استلام فوري تشطيب كامل في الشروق 2000

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 600الف و اقساط 15 سنه في تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه بالكامل سكن اول في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٣٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا شيك جدا في كمبوند الشروق ٢٠٠٠

    Eliwa Group logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس متشطبه بالكامل فى الشروق 2000

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع فى الشروق ٢ منطقه الڤيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة سوبر لوكس بحمام سباحة خاص

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري نصف تشطيب في الشروق ٢٠٠٠

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع متشطب بالكامل فى الشروق 2000

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٤٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 232م بالقسط ارقى كمبوندات القاهره

    Property Hills... logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع