عقارات للبيع في الحي الثالث غرب

86 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مميزة بحمام سباحه للبيع بمدينة الشروق

    New Home Investment logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 775م الدور علي شقتين متشطبه لقطه سكن او استثم

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٧٥ متر مربع

    ٣٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بالفيلات دقيقة من تراس مول 165م بتسهيلات سداد

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بأفضل لوكيشن و احسن سعر في ديفينا جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في حياة ريزيدنس تشطيب كامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    الحياة ريزيدنس, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ٤١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • ديفيانا جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ATRIC Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الثالث غرب,ديفينا جاردنز

    5 غرفة

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة - تشطيب كامل - استلام فورى

    Selective logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورااوي كمبوند ديفينا جاردنز

    Property Hills  One logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقيه للبيع فى باتيو برايم بتشطيب فاخر

    Golden Vision logo image

    لؤلؤة الشروق, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٥١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى صريح / 176م/ بالحى الثالث غرب / دور اول

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بكمبوند بالشروق لظروف السفر 4 مليون

    العقارية جروب logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند ديفينا جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن تاون هاوس في كمبوند ديفينا جاردن بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل بتشطيب عالي الجودة

    New Avenue Real Estate logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ڤيلا فى لؤلؤة الشروق متطشبه إستلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    لؤلؤة الشروق, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل من المالك استلم فورا توين هاوس ديفينا جاردنز

    Property Hills  One logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصه شقه لقطه للبيع برايم لوكيشن

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    قصر

    ٣٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر 6390 م للبيع مكيف بالكامل بحمامات سباحة الشروق

    Anchor for Real Estate logo image

    الحياة ريزيدنس, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    7+

    ٣٬٢٢٥ متر مربع

    ١١١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الحي الثالث غرب تبه الوزير

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الثالث شرق مدينه الشروق

    Smartex logo image

    الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م سوبر لوكس/ الحى الثالث غرب /بريم لوكشن

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 405م / 4غرف + ليفنج /متشطب فى ارقى احياء

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٣٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحه كبيره متسلمه موقع متميز في حياة ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    الحياة ريزيدنس, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميجا تاون هاوس ديفينا جاردنز

    Smartex logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر في كمبوند بالشروق باكبر مساحه ارض

    New Avenue Real Estate logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – كمبوند لؤلؤة الشروق

    RE/MAX 1st Choice logo image

    لؤلؤة الشروق, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع