عقارات للبيع في شارع عدنان

يبدو أن كل المنازل في شارع عدنان, حي دار السلام, الجزيرة مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم فندقية في Newgiza The Collection

    Maskan Consultancy logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف متشطبه بالكامل استلام فوري في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    بناية كاملة

    ١٥٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في مبنى كامل متشطب للبيع بجانب بيفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٦٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 200م فيو لاندسكيب - 5% تقسيط 90 شهر

    Promax Property Investors logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٥٨٬٧٠٠ جنيه

    توين هاوس 6 غرف بمساحة 398 متر- أمام النادي الأهلي

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٣٩٢ متر مربع

    ٤٨٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب800 الف تقدر تستلم شقة بالقسط على 10 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع 300م – كمبوند جراند هايتس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في زايد ديونز

    Crafters Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق أكتوبر مسلسل 2 قطعة 385 علي الرئيسي مباشرة

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع