عقارات للبيع في حي الخليفة

28 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي مميزة في Uptown Cairo

    Crafters Real Estate logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    2

    3

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أبتاون القاهرة، إعمار. زاوية المنزلين التوأمين

    Crafters Real Estate logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    4

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٧٬٧٤٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا بالمطبخ والتكييفات للبيع في اب تاون ٤٧١م

    Circle Realestate logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    3

    4

    ٤٧١ متر مربع

    ١٢٢٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فور تشطيب سوبر لوكس في اب تاون

    Spade consultancy logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة ارضى بجاردن على الجولف مباشرة

    Spade consultancy logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٠٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات والمطبخ على فيو لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أب تاون كايرو – إعمار

    sms for RealEstate logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع في ابتاون كايرو بسعر مميز جدا

    Spade consultancy logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس باقل سعر و فيو مميز في اب تاون كايرو

    Spade consultancy logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٠٣٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف نوم بجاردن مباشرة على الجولف بأقل سعر

    Spade consultancy logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٦٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة ارضي بجاردن متشطبة للبيع علي الجولف

    Spade consultancy logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٦٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بليفانا مع سمارت سيستم وتشطيب فاخر

    Spade consultancy logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل بالتكييفات

    Spade consultancy logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 225 م للبيع فيو لاند سكيب متميزه جدا

    Spade consultancy logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن مميز دايركت على اللاندسكيب في اب تاون

    Spade consultancy logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبتاون إعمار 145م

    Bond & Key logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في اب تاون-مطبخ و التكييفات بسعر مميز

    Premium Homes logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه صف اول جولف - اب تاون كايرو - فورتين

    Wdeals for real estate logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٩٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – ذا بيك، أب تاون كايرو

    متصدر

    Bond & Key logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    3

    3

    ٣٦١ متر مربع

    ١٦٨٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – كمبوند ذا بيك، أب تاون كايرو

    Bond & Key logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    3

    3

    ٣٦١ متر مربع

    ١٦٨٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة حصرية للبيع | ذا بيك | أبتاون كايرو

    I-Zone logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري

    متصدر

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٢٥٧٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر بالمقطم استلام سنتين

    Picky Properties logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    6

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٦٢٬٠٤٧٬٨٨٨ جنيه

    فيلا بإطلاله جولف ومساحات خضراء خدمات متكاملة

    Picky Properties logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٢٥٤٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مميزة مفروشة بالكامل بحمام سباحة خاص

    Host Real Estate logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

2