عقارات للبيع في النزهة, صفحة 16

882 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان متشطبة بأقل مقدم وقسط ع10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع 3غرف بشيراتون جاهزة للمعاينه بقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 مليون تشطيب هاي اند استلام فوري بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى النزهة شارع الخمسين الرئيسي موقع مميز

    Stella Di Marie logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب و مفروش مع رووف فى مصر الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عبد العزيز فهمي, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون بس !! تشطيب كامل هاي اند استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دوبلكس 242م بجاردن متشطب اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحـري جاهزة للمعاينة تشطيب Luxury +ACs والمطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم علي المفتاح تشطيب كامل بالتكيفات و المطبخ!!

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٤٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه الان ف قلب مساكن شيراتون بسعير مميز

    Creative Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بخصم للكاش 34% + فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة ١٨٠ متر بتشطيبات حديثة وإطلالة على المطا

    Good Deals logo image

    شارع سعد عبد الوارث, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٬٢١١٬٥٤٩ جنيه

    شقه 2غ استلام فوري و متشطبه بجوار سيتي سنتر الماظه

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٥٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه( 138م _ استلام فورى _ تشطيب VIP) بمقدم 10%

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280 متر سوبر لوكس في شيراتون مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 197م بحري شارع ابن ماجد من شارع الحجاز

    Good Deals logo image

    شارع ابن ماجد, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 260م بفيو مفتوح شارع عمر بن الخطاب

    Good Deals logo image

    شارع عمر بن الخطاب, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بشيراتون دقايق من سيتي سنتر الماظه+0%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3غرف قسط ربع سنوى 277ألف أوكاش9.000.000

    Property Hills... logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن جاهز للسكن في شيراتون قسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 مليون تشطيب هاي اند استلام فوري بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع واجهه جوزيف تيتو في كمباوند ريتش هاوس

    Aspire Properties logo image

    شارع طه حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس متفرع ميدان سانت فاطيما

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عبد الرحمن رشدي, ميدان سانت فاطيما, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.00.00بقلب شيراتون المطار كمبوند ايزولا قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم750.00 بجوار مدينتي شقه بدور متكرر قسط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع