عقارات للبيع في اب تاون كايرو, صفحة 18

1,006 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٩٬١٧٩٬٩٧٧ جنيه

    صفقة جولف بريميوم | أب تاون 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صفقة أرضي جولف مباشر | أب تاون 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جوهرة جاردن بقيمة قوية | فورتيـن أب تاون

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠١٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٩٬٧١٠٬٨٨٨ جنيه

    فيلا مستقلة واسعة في أب تاون كايرو بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    5

    ٤٥٧ متر مربع

    ١٧٤٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في أب تاون كايرو متشطب بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا متشطبه بالفرش فى افضل لوكيشن

    IRTKAZ logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة 3 غرف للايجار في التو 200م اب تاون كايرو

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في فورتين جولف 90 متر موقع مميز

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 197متر تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٦٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في البا عليا مطبخ خارجي مفروشه بحديقه

    VERKKINS logo image

    البا عليا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٢١٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 197متر تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٦٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة 179متر باميز موقع تشطيب راقي

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٨٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التو تشطيب سوبر لوكس دور ارضي بجاردن

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع Villa اب تاون كايرو حمام سباحه خاص سعر مميز

    Sweet Home Realestate logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٢٠٥٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه280م بحديقه متشطبه بالمطبخ و التكيفات

    ERE logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اورورا 180 متر مربع في اب تاون كايرو

    VERKKINS logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للبيع دوبليكس بجاردن تشطيب راقي اميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع تاون هاوس تشطيب راقي باميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ١٠٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا تشطيب راقي باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٥٢٧ متر مربع

    ٩١٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع تاون هاوس بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلاتشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ١٠٧٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس فرش راقي باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٣١٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيليستا – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٨٠٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس تشطيب راقي باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٦٧١ جنيه/متر مربع