عقارات للبيع في جولف سايد

30 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مميز على الجولف باقل سعر في الماركت

    New Avenue Real Estate logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٢٢٬٠٤٨ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط جولف فيستاز مميزه علي الجولف

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٠٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على الجولف مباشرة متشطبة بالكامل في اب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦١٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن على الجولف مباشرة في اب تاون كايرو

    One Estates Real Estate logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للايجار 3 غرف وناني فاونتين فيو اول سكن

    4C Real Estate logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 2 نوم بفيو مميز وأستلام خلال شهرين

    متصدر

    ERE logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري بموقع مميز في اب تاون.

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٣٨٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مميزة في جولف ريذيدنس 145م اب تاون كايرو

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة بحديقه خاصه للبيع في جولف ريزيدنس 255 م

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٦٢٢٬٠٤٨ جنيه

    شقة تطل على الجولف بأقساط في جولف فيستاز 171 متر

    متصدر

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٠٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬١٣٢٬٩٠٦ جنيه

    شقه مميزة 3غرف للبيع في جولف ريزيدنس 254 متر مربع

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩١٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع في اب تاون كايرو استلام فوري

    Wdeals for real estate logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٩٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط في جولف ريذيدنس بحديقه خاصه255م

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬١٣٢٬٩٠٦ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز في جولف ريذيدنس 255 متر مربع

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع في جولف ريزيدنس

    One Estates Real Estate logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو بجاردن استلام فوري في اب تاون كايرو

    views investment logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145مترمربع مميزه في جولف ريذيدنس للبيع 2 غرفه

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط في جولف فيستاز تطل علي الجولف

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع 145 متر في جولف ريزيدنس 2 غرفه

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 144م بفيو مميز علي الجولف وبأقساط اللي 2028

    ERE logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فيو عالجولف ف اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٢٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فاخرة فيو عالجولف للبيع ف اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١١٦٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بفيو مميز علي الجولف بسعر مميز للبيع

    ERE logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في جولف ريزيدنس اب تاون كايرو للبيع

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٥٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬١٧٩٬٩٧٧ جنيه

    ريسيل شقه باحسن سعر في الماركت جولف فيو

    Egypt Best Properties logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٨٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

2