عقارات للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 50

4,323 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم الان شقه في R3 متشطبه بتقسيط علي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣١٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن تحت ادارة Hyde park بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ١٠٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بسعر لقطه في رودس العاصمه قسط5سنين

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٥٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٦٬٩٧٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4غرف بأقل سعر بالعاصمة بالتقسيط علي 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٣١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بسعر لقطه في العاصمه وقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف استلام فورى فى R8 بالعاصمة بمقدم 10% فقط

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا سيتي - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٧٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه متشطبه بالتكيفات بالعاصمه بقسط15سنه

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم وأسكن الان في فيلا متشطبه بالكامل في جرانفيل

    Roots Real Estate logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ١٠٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٣٣٬٠٠٠ جنيه

    أسكن الان في شقه بأميز لوكيشن بالـR7 الـعـاصـمـه

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٣٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٨٩٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك الان شقتك 3غرف بسعر مميز بالعاصمه الاداريـه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري 238 متر في لافيستا سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٦٨٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 5 غرف بجاردن فى ايل بوسكو نيو كابيتال

    TREX logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٥٨٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة للاستلام فى ايل بوسكو نيو كابيتل

    TREX logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تشطيب كامل امام النهر الاخضر موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 560م في كمبوند لافيستا سيتي

    4C Real Estate logo image

7+

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95م بكمبوند بالم هيلز العاصمة بمقدم 1.5%

    Z Investments For Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة 116م بفيو بحري مقدم 360الف

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب بالتكييفات في قلب العاصمة R5

    Houseology logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب بالتكييفات في قلب العاصمة R5

    Houseology logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب بالتكييفات في قلب العاصمة R5

    Houseology logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب بالتكييفات في قلب العاصمة R5

    Houseology logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٧٨٬٥٣٩ جنيه

    ادفع 175الف فقط وامتلك شقتك مع بالم هيلز قسط 12سنة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٧٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م فوري متشطب للبيع امام البرج الايقوني

    Houseology logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع