عقارات للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 28

4,325 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٥٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فيــــو لاجــــون بالعاصمة بمقدم 10% فقط

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون كورنر على احسن فيو فى لافيستا سيتى

    Spade consultancy logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م | غرفة | كمبوند الموندو العاصمة الإدارية

    Aqar Dayem logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم جاهزة للمعاينه والاستلام في الـR7 العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    انترادا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعاصمة الجديدة – موقع مميز جدًا

    Dastan Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٠٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع في لافيستا سيتي - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٧٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري متشطبه بالتكيفات في العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن الان ومتشطبة بالعاصمة بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه استلام فوري متشطبة بالتكييف متاح تقسيط

    Held Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري متشطبة بالتكييف متاح تقسيط

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٨١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام قريب متشطبة بالتكييف متاح تقسيط

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في لافيستا سيتي – العاصمة

    The Broker EG logo image

6

    6

    ٥٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو بوول للبيع في لافيستا سيتي بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

5

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا سيتي - باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا سيتي - باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في لافيستا سيتي - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 400م للبيع في لافيستا سيتي - باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كلاسيك للبيع في لافيستا سيتي -باقل سعر

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 134م في المقصد دور ثالث

    Dastan Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ريسيل في لافيستا سيتي- بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

5

    5

    ٣٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ريسيل في لافيستا سيتي استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون مودرن للبيع في لافيستا سيتي بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٧٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في دور أرضي بموقع متميز في ميدتاون العاصمة

    Do estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣١٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فى السوق فيلا مودرن بموقع مميز للبيع

    East wing logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقي وحياة متكاملة في Midtown Condo

    Picky Properties logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع