عقارات للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 23

4,325 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان فيلا متشطبة فى R5 بالعاصمة بأقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ١٠٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٦٬١٦٩ جنيه

    شقه للبيع في المقصد (الممشي) استلام فوري متشطبه

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣١٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس على الفيو لافيستا سيتى للبيع

    Spade consultancy logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٧٠٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٧٣٬٤١٤ جنيه

    امتلك الان شقتك 2نوم بأطول فتره سداد12سنة بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأقل سعر بالعاصمة وبقسط10سنين بدون فوائد

    Roots Real Estate logo image

    كارديا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • ذا كيرف

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Cornerstone Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ذا كيرف

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم437 الف امتلك ستوديو مفروش ف العاصمة الادارية

    Closer logo image

    ريفان, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديومتشطب بالتكييفات ف العاصمة الادارية بمقدم380

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري نصف تشطيب بموقع مميز فينشي

    why solutions logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٩ متر مربع

    ٤٣٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ريسيل بسعر مش هيتكرر برايم لوكيشن

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% استلم شقتك فورى فى العاصمة الادارية

    Closer logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اوكس إيجيبت

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Margins Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,أوكس ايجيبت نيو كابيتال

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة قسط 10 سنين مع لافيستا لفترة محدودة

    IRTKAZ logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيكية مستقلة مع بنتهاوس لا فيستا سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى فى العاصمة الادارية بخصم 50%

    متصدر

    Closer logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٣١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة ٣ غرف استلام فوري بوسكو العاصمة

    New Avenue Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى المشروع الرابع لشركه نيو ايفينت

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • يارو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٢٤٬٤٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوند يارو العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري للبيع في لا فيستا سيتي

    why solutions logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة للبيع تشطيب كامل وجاهزة للسكن

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 145م في البوسكو العاصمة الادارية

    Remax Style logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع تشطيب كامل وجاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٥٩٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ١٨١م بحري في البوسكو العاصمة الادارية

    Remax Style logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٦٠٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • اورو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٦٢٬٠٢٧ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ava Mina Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,اورو العاصمة الجديدة

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر شقة 166م استلام فوري فيو بارك و لاندسكيب

    Bright logo image

    كمبوند كابيتال جاردنز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٣٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم مع بالم هيلز بـالـعـاصـمـه بمقدم1.5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٩١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كلاسيك تشطيب كامل موقع مميز جدًا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٤٤٬٠٠٠ جنيه

    أستلم خلال سنه شقه 3غرف بالعاصمه الاداريه بقسط10س

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٧٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 209م استلام فوري متشطبه الترا سوبر لوكس بخصم !

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢٨٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • كارديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧١١٬٥٠٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Capital Link Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كارديا

    1 - 5 غرفة