عقارات للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 21

4,325 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة فاخرة في كمبوند The Curve بالعاصمة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ذا كيرف, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حصرية ستاندالون بموقع مميز في القاهره الجديد

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٦١١٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم تاون هاوس بموقع مميز فى لافيستا سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ١٢٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حصرية توين هاوس بموقع مميز في القاهره الجديد

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم واطول سداد تاون هاوس متشطب لافيستا سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • كتالان

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٨٧٬٧٨٢ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Gates Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كاتالان

    2 - 4 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٦١١٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز لافيستا سيتى بأقساط على8سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٢٥٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٦١١٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب موقع مميز لافيستا سيتى-استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ١٢٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه مبنيه أستلام فوري بالـ R7 في العاصمه بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان توين هاوس 0%مقدم بماونتن فيو بالعاصمة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بأقل سعر بالعاصمه وبتقسيط12س

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • كمبوند تونينو لامبورجينى

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٩٥٣٬٣٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    New Plan Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,تونينو لامبورجيني ريزيدنس

    2 - 4 غرفة

  • 8

    تاون هاوس

    ١٩٬١٦٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بتقسيمه مميزة فى العاصمه بتسهيلات 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    الجزر, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٧٧٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم 3نوم شقتك بمنطقه المستثمرين +اقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٩٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس في R8 بالعاصمة الإدارية+خصم40%

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٧٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو للاستثمار بأقل سعر بالعاصمه بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم جاهزة للسكن ومتشطبة بمقدم1.2% بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • ذا لوفت

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٥٥٬٨٧١ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ذا لوفت

    1 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة جاهزة للسكن ومتشطبة بالتكيفات بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم جاهزة للمعاينة بسعر لقطه بقلبR7 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٩٣٧٬٥٠٠ جنيه

    ستاند الون بمقدم 17 مليون فيو وموقع مميز

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورا بأقل سعر أمام حي السفارات مباشرة

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر اللونش في قلب R8 العاصمه+بأقساط علي 12سنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • سين 7

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣١٣٬٧٧٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Akam Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,سين 7

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقتك 4نوم بأقل سعر و بأميز لوكيشن في R7

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مودرن للبيع في لافيستا سيتي - باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون للبيع في لافيستا سيتي باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٨٩ متر مربع

    ٧٧٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم علي اللاجون دايركت في R7 بالعاصمه بقسط 8س

    Roots Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٢٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس استلام فوري لوكيشن مميز في لافيستا

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • أرمانيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٣٢٬٥٩٩ جنيه

    خطة السداد: 9
    المطور العقاري
    The Land Developers
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ارمونيا

    1 - 4 غرفة