عقارات للبيع في لافيستا سيتي

725 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تشطيب كامل فيو مفتوح لاندسكيب ولاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٣٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا سيتي جاهز للسكن

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون برايم لوكيشن اكبر ارض بافضل سعر

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستند الون فيلا نص تشطيب 5 غرف موقع متميز

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس في لا فيستا سيتي ميدل مودرن كلاسيك

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • لافيستا سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,لافيستا سيتي

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا أستلام فوري برايم لوكيشن بأقل مقدم بالعاصمه

    Impact Investments logo image

4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا 334م بأقل مقدم علي أطول فتره سداد بالعاصمه

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٦٤٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٨٬٦١١٬١٢٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري قسط 8سنين على الأوسطي

    Summit Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٢٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع في لافيستا باقل سعر في السوق

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٧٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا 300 م بجاردن خاصه بخصم كبير في قلب نيو كابيتل

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع بڤيو مفتوح علي لاند سكيب وحمام سباحه

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا كورنر للبيع ڤيو لاند سكيب في نيو كابيتل

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠١٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر مغري مقدم و تكملة اقساط في لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا=(5 غرف+3ادوار+تشطيب كامل+مقدم 1,100,000)

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٩٬٨٥٨٬٠٨٨ جنيه

    فيلا فوري في لافيستا سيتي | قسط على 8 سنوات

    Selection Code logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٩٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري كامل التشطيب ف لافيستا سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٢٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع 230 م استلام فوري 3 غرف برايم

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة نادرة - موقع متميز يطل على المناظر الطبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فوري توين هاوس ريسيل في موقع مميز-لافيستا

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر ل توين هاوس استلام فورى فى كمبوند لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

5

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة استلام فوري بسعر مش هيتكرر في لافيستا

    IRTKAZ logo image

3

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ٥٧٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس استلام فوري في لافيستا فيو مميز

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين للبيع في لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بموقع مميز في لافيستا سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع