عقارات للبيع في سيليا

126 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسيليا 100م 2نوم 1حمام مدفوع واوفر 15000

    Dream Homes Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تشطيب كامل فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 106م في سيليا العاصمة الإدارية

    Dream Homes Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقةFully Finished برايم لوكيشن بخصم50%

    Falcon for Real Estate logo image

1

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيليا لعاصمة الإدارية الجديدة

    Property Network logo image

3

    5

    ٢٣٨ متر مربع

    ٨٣٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيليا – العاصمة الإدارية

    Better Estate Investment logo image

5

    7

    ٥٠٨ متر مربع

    ٦٨٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس - أقل من سعر الشركة بـ 13 مليون

    Golden Vision logo image

3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٧١٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بجاردن خاصة في سيليا بمقدم 4 مليون

    Golden Vision logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٠٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا (160م) بأقل سعر بفيو مميز بتشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا=(5 غرف+3ادوار+تشطيب كامل+مقدم 1,100,000)

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه استوديو ارضي استلام فوري متشطب فيو مميز

    S signature logo image

1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تنزيل السعرلسرعه البيع استوديو متشطب استلام فور

    S signature logo image

1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تشطيب كامل فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل للبيع في سيليا طلعت مصطفي

    Global Hills logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٨٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فوري متشطب للبيع بسعر مغري في سليا TMG

    S signature logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٧٩٬٧٢٧ جنيه

    استديو بالتقسيط فى سيليا - اقل سعر - حجز 2018

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٦٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيليا 101م كورنر باوفر 250 الف

    Honesty Gate Real Estate logo image

2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٧٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في العاصمة الجديدة كمبوند سيلينا

    شركة البحيري جروب logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٨٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري شقه متشطبه + ACs باطلاله ع النهر الاخضر

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق باطلاله ع النهر الاخضر+برج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٦٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيليا 143م حجز 2020 بجانب club house

    Honesty Gate Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيليا حجز 2024 باوفر 250 الف

    Honesty Gate Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كومباوند سيليا العاصمه 143م

    A 2 Z Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٩٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيليا اقساط ع11 سنه كورنر ع اكبر جارد

    Honesty Gate Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٨٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كومباوند سيليا العاصمه الجديده 143م

    A 2 Z Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٩٬٣٠٠ جنيه/متر مربع