عقارات للبيع في جايد بارك, صفحة 2

136 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 320م متشطبه فيو مميز بمقدم5%بلتقسيط الان

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أسكن فورا في شقه متشطبه بالعاصمه بأقل مقدم وقسط12س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٣٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الان شقة 692م متشطبه ع البرج الايقوني بخصم لايقارن

    Bright logo image

6

    6

    ٦٩٢ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر استلم 184م متشطبه فيومميز جدا مقدم5%قسط

    Bright logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٣٦٨٬٥٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع 8 سنين فيلافاخمة 358م لافيستا باتيو جاد

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٦٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٦١٦٬٥٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع 8سنين فيلافاخمة 265م لافيستا باتيو جاد

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه غرفتين متشطبه بالعاصمه R3 بمقدم1,2%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٦٦٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع 8سنين فيلافاخمة 210م لافيستا باتيو جاد

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع 8سنين فيلافاخمة 185م لافيستا باتيو جاد

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع5%واستلم شقة 28م متشطبه بفيو ع النهر الاخضر !!

    Bright logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه استلام فوري بأقل سعر

    Houseology logo image

2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه استلام فوري بأقل سعر

    Houseology logo image

2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه استلام فوري بأقل سعر

    Houseology logo image

2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه استلام فوري بأقل سعر

    Houseology logo image

2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه استلام فوري بأقل سعر

    Houseology logo image

2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف جاهزة للسكن بالعاصمة بمقدم 1.2%

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٩٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم استلم فورا شقة 4غرف متشطبة بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م فوري متشطب للبيع امام البرج الايقوني

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب جاهز للسكن الفوري شقة للبيع في العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب جاهز للسكن الفوري شقة للبيع في العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب جاهز للسكن الفوري شقة للبيع في العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب جاهز للسكن الفوري شقة للبيع في العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب جاهز للسكن الفوري شقة للبيع في العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م فوري متشطب للبيع امام البرج الايقوني

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م فوري متشطب للبيع امام البرج الايقوني

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع