عقارات للبيع في شارع ابو الفدا

32 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك موقع مميز - شارع أبو الفدا

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م مسجلة بشارع أبو الفدا الزمالك

    Good Deals logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي من سانت ريجس ع النيل مفروش بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب لسفاره خليجيه شقه مميزه

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٧ متر مربع

    ١٧٥٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو النيل مباشر متشطبه بالتكيفات بجوا الزمالك

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع | أبو الفدا – الزمالك

    AMAKEN Misr logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفتين للبيع علي كورنيش الزمالك مباشرة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه صف اول علي النيل vib متشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٨٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي من سانت ريجيس علي كورنيش نيل الزمالك

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب بالفرش علي كورنيش نيل الزمالك

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي من سانت ريجس ع النيل مفروش بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على النيل في برج أم كلثوم-الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Elegant Apartment for Sale in Zamalek

    Homes Egypt logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بإطلالة مميزه علي النيل

    iFound Property logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي من سانت ريجس ع النيل مفروش بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي من سانت ريجس ع النيل مفروش بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    380م 4 غرف صف اول علي النيل استلام فوري بالاجهزة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي نادرة مع تراس خاص -محمد مظهر الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رويال سويت فندقي بالدرو 20 علي النيل ف الزمالك قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع الزمالك، بالقرب من النيل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقامة ذهـبية شقة في خيــالية للبيع علي نــهر النيل

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    .اقامة ذهبية في شقة خيــالية للبيع علي نــهر النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٩٬٢٠٠٬٤٠٠ جنيه

    شقة فندقية 5 نجوم تشطيبات و فرش حديث للبيع/ايجار

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٩ متر مربع

    ١١٢٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB استلام فوري متشطب بالتكيفات والفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رويال سويت فندقي VIP SMART ف الزمالك ع النيل جاهز

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

2