شقق للبيع في القاهرة, صفحة 3

50,116 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو شقة فى فيفث سكوير 3 غرف بالتكييفات

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب كامل مع المطبخ

    Spade consultancy logo image

    مون فالي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري بسعر مميز بجوار الحي الدبلوماسي بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    ديبلو ايست, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام تشطيب كامل في ليك فيو ريزيدنس

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام موقع مميز في سودك ايست تون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • سولاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٣٨٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقتك 3نوم متشطبة بأقل سعر في شيراتون

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٨٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع على النيل مباشرة بكورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في ستون ريزيدنس التجمع الخامس القاهرة

    Property Hills  One logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المقطم الهضبه الوسطى الحي التالت 160

    Ahmed Yasser Group logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٢٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحه 155 في أميز المواقع بالهضبه الوسطى

    Ahmed Yasser Group logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • R8 جادير

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Jadeer Developements
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام تشطيب كامل و مفروش

    Spade consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو golf شقة بمدخل خاص بمقدم 930 الف و اقساط 12س

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم750.000كمبوند الجار بجوار اوبن اير مدينتي قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه فىPalm Hills نيوكايرو جاهزةللاستلام

    Sonic For Real-Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة 185م فى هايد بارك

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • المقصد بارك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,المقصد

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٥٬٤٥٨٬١٠٧ جنيه

    شقة ثلاث غرف 165 متر في تيراسيس بلوم فيلدز

    Wnsta how logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن في بلو تري – فيو مميز

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م بفيو Lake | تاج سيتي | مقدم 2,9مليون

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 270 الف و قسط ع 14 سنه شقه ف ماونتن فيو تجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فاخر بجانب الجامعة الامريكيه في ازاد

    New Avenue Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٩٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • كريك فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو garden بالتقسيط علي 10 سنين في الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالكامل بالتكييفات والمطبخ استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة غرفتين في هايد بارك استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172م بجاردن 90م بحرى فيو مفتوح فيفث سكوير

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٦٥٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري 180 م - sodic east

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • سنترال ووتر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    1 - 3 غرفة