شقق للبيع في القاهرة, صفحة 157

49,609 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالقرب من التسعين دور متكرر بحري بقلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م هاى سوبر لوكس فى احمد فخرى م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 319م بخصم50% + اقساط 12 سنه بفيو lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالرخام في كمبوند سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٠٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٧٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م للبيع بأفضل سعر وافضل لوكيشن بلوم فيلدز

    Z Investments For Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧١٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فى السوق أرضى 207م بحديقة كبيره للبيع

    Scout Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع في B12 مدينتي | فيو وايد جاردن نادر

    Isis logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م تشطيب سوبر لوكس باللوتس الجنوبية

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج بحري مميز ب اميز ابراج وان قطاميه 145م

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 متر بوان قطاميه تشطيب كامل بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع الخامس في الاندلس عائلي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة اقل من سعر الشركة اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة بجاردن متشطبة بالعاصمة بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    سيرانو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٧٨٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٦٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في بلوم فيلدز شقة 248م للبيع استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه + تراس فى وان قطاميه 4 غرف

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأفضل لوكيشن في R8 وباقل سعر+بتقسيط علي 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في وان قطامية على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر مش هيتكرر في اميز مرحلة في تاج سيتي

    IRTKAZ logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقتك بأقل سعر للمتر بالعاصمه في R7

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 165م 3غرف للبيع بالتقسيط على 8سنين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خالصة جميع المستحقات قريبة من All Seasons Park

    Start Homes Madinaty logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٧٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه285م استلام فوري للبيع في بلوم فيلدز بمقدم 10%

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٧٤٬١٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه ف قلب التجمع للبيع جاهزه للمعينه باقل سعر

    Impact Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع