شقق للبيع في القاهرة, صفحة 152

49,609 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 250م 4 غرف استلام فوري باقل سعر بموقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف 174م متشطبه بالمطبخ موقع مميز باقل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٣٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B10 أمام المسجد

    New Home Investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع عقد قديم تشطيب خاص بوصال فيوز

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B6 – النموذج الذكي 124م

    New Home Investment logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٠٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 89تشطيب مميز امام السوق الشرقي

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٦٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في مدينتي – إحساس فيلا بحديقة

    New Home Investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأقل سعر مع الاهلي صبور بالتجمع بقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا مورننجز, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة الشروق بموقع مميز جدًا

    New Home Investment logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185م 3 غرف موقع مميز باقل سعر في الماركت

    Tradmark Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن مميزة للبيع في المنطقة الخامسة

    New Home Investment logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ٢٣٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع سوبر لوكس مدينتي B10

    New Home Investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٨٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شقه 154متر استلام فوري بموقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٠٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبه فوري، قسط ٩٠٠الف، كاش ١٤ مليون

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبه فوري، قسط ٩٠٠الف، كاش ١٤ مليون

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م للبيع في مدينتيB3 وايد جاردن فيو اقل سعر

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عقد قديم تشطيب خاص بحري فيو وايد جاردن بوصال

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزة جدًا في المنطقة الخامسة – حي النر

    New Home Investment logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبه فوري، قسط ٩٠٠الف، كاش ١٤ مليون

    متصدر

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بحديقة في ماونتن فيو اي سيتي بموقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في أليفا \ كود الوحده : CA0251

    Dk REAL ESTATE logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه سوبر لوكس ارضي بجاردن في B8

    New Home Investment logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبه فوري، قسط ٩٠٠الف، كاش ١٤ مليون

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٩٤٬١٠٠ جنيه

    فرصة قوية للاستثمار والسكن الراقي داخل كمبوند وصال

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه172م متشطبه بجاردن بموقع مميز باقل سعر فالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧١٬٥١١ جنيه/متر مربع