شقق للبيع في الحي السادس, صفحة 23

555 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة موقع مميز افضل سعر فوري فيو مفتوح سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة فى كمبوند سوديك ايست بمقدم898 الف

    Closer logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٩٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع استلام فورى بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف + جاردن تشطيب كامل ريسيل اقساط سوديك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور متكرر متشطبة بموقع مميز جدا في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٢٬٢١٧ جنيه/متر مربع