شقق للبيع في الحي السادس, صفحة 17

555 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز متشطبه بالكامل استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في سوديك الشروق بالتقسيط على 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف موقع مميز في سوديك

    Selection Code logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة استلام فوري

    Selection Code logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة جاهزة علي السكن وتقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة تشطيب كامل بحديقة خاصة في سوديك ايست

    Point Mark For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة بحديقة خاصة للبيع في سوديك ايست

    Point Mark For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق جاهزة للسكن في سوديك إيست بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٩٢٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن بالمطبخ 160م ريسيل فس سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة161م 3غرف ريسيل فوري بحري موقع مميز سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر في سوديك ايست موقع مميز ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو فلل مباشر شقة ريسيل موقع مميز في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مباشر لاندسكيب شقة ريسيل جاردن فوري سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فيو على النادي ريسيل متشطبة سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن3غرف ريسيل 157م تكملة اقساط في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة ريسيل على فيو مفتوح في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري ريسيل متشطبة في لوكيشن مميز في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بموقع مميز جاهزة للاستلام بالمطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٨٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع في موقع مميز في سوديك ايست

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٢٥٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقرب استلام كامله التشطيب للبيع فى سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 181م لوكيشن مميز ريسيل سوديك ايست فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م متشطبه استلام2027بمقدم1.5Mوقسط10س بسوديك.

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي ريسيل في سوديك ايست فوري فيو لاندسكيب

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري فيوو فلل في سوديك ايست ريسيل استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في سوديك ايست 161م بحري في لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٦٨٩ جنيه/متر مربع