شقق للبيع في ارض الجولف, صفحة 3

181 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة ومجهزة بالكامل – أرض الجولف، مصر

    Bond & Key logo image

    شارع دار الدفاع الجوي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للسكن الراقي قرب سيتي ستارز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع دار الدفاع الجوي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بدار الدفاع الجوي فيلات 130متر

    Prime Company logo image

    شارع سور دار الدفاع الجوي (عبد العظيم وزير), ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرض الجولف – شارع أحمد تيسير

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد تيسير, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – موقع مميز بشارع الميرغني

    Bond & Key logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز ارض الجوالف بالقرب دار الدفاع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع اسماء فهمي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 245 م سوبر لوكس شارع البرديس ارض الجولف

    Envigo Real Estate logo image

    شارع البرديس, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م هاى سوبر لوكس عمارات رابعه

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عمارات رابعه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 290م للبيع في أرض الجولف خلف دار الدفاع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع دار الدفاع الجوي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة في مصر الجديدة عمارات المروة

    Z Investments For Real Estate logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لا يعوّض 300م ثلاث اربع تشطيب بعمارات الحرس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161م سوبر لوكس ع الدفاع الجوى ارض الجولف

    Envigo Real Estate logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٧٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بانوراما أرض الجلف فيو رائع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب مصر الجديدة – أرض الجولف | موقع

    Digital State logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مصر الجديدة 180متر

    Digital State logo image

    شارع احمد تيسير, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرض الجولف بجوار دار الدفاع الجوي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرض الجولف – متفرع من نبيل الوقاد|مصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بمصر الجديدة للبيع

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نبيل الوقاد الرئيسى 250م الدور السادس مبانى 2018

    Home Sweet Home RE logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ارض الجولف مصرالجديدةقرب الرقابة الادارية

    Time House logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود H1263 شقة130م تقريبا للبيع بأرض الجولف

    3H للتسويق العقاري logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس ديكورات حديث

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – أرض الجولف بجوار سيتي ستارز |

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع دار الدفاع الجوي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقه للبيع ارض الجولف بجوار سيتي ستارز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس450م بإطلالةمميزة بأرض الجولف هليوبوليس

    Good Deals logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع