شقق للبيع في شارع الميرغني

33 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بانوراما مفروشه على دور كامل موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م² في مصر الجديدة – شارع الميرغني

    Property Network logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة في مصر الجديدة عمارات المروة

    Z Investments For Real Estate logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 150م بإطلالة على قصر الاتحادية بالكوربة

    Good Deals logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارض الجولف الميرغني مصرالجديدة فو حديقة

    Time House logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لن تتكرر بأرقى موقع بشارع المرغني الرئيسي

    العقارية جروب logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع مسجله بالشهر العقاري مساحة كبيرة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – موقع مميز بشارع الميرغني

    Bond & Key logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة في مصر الجديدة عمارات المروة

    Z Investments For Real Estate logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة للبيع في موقع مميز جداً بمصر الجديدة –

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300 متر فاخرة بموقع مميز في الميرغني بسعر لقطة

    clear scope logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 280م + تراس 160م للبيع - شارع الميرغني

    Better Estate Investment logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة للسكن أو الاستثمار في مصر الجديدة

    We are consultancy logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأسعار زمان! شقة بحري للبيع بارقى موقع بأرض الجولف

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بإطلالة بحرية على حديقة—شقتك بارض الجولف بأقل سعر

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية بمصر الجديدة الميرغني بسعر مميز جد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأرض الجولف مصر الجديدة تشطيب كامل

    Bond & Key logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ٢٢٠م ٤ غرف نوم تشطيب فندقي بالميرغني والعروبه

    الاندلس للاستثمار العقاري logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 310م بالقرب من قصر الاتحادية والكوربة

    Good Deals logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مصر الجديدة بالميرغني مباني حديثه

    Digital State logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 240م في الميرغني الرئيسي سكني او شركه اوعياده

    Digital State logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 متر في ارض الجولف تشيطب سوبر لوكس

    Digital State logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارض الجولف الميرغني مصرالجديدة فيوحديقة

    Time House logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس للبيع في شارع الميرغني مصر الجديده

    Better Estate Investment logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م بحري فاخرة للبيع بمصر الجديدة

    Creative Real Estate logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

2